Przyszłość

Finelf

Finanse

Wnosimy wartość

w procesy zakupowe


O nas

FINELF to firma ułatwiająca podejmowanie decyzji o wyborze produktów.

Nasze portfolio obejmuje głównie pośrednictwo usług i produktów z szeroko pojętej branży finansowej w Polsce i za granicą.


E-mail i SMS marketing

Lead generation

Afiliacja
Pingtree

Znamy się na liczbach

Statystyki


100+

partnerów biznesowych


700k+

sesji miesięcznie na naszych serwisach.


2k+

wiadomości dziennie na Slacku


25k+

leadów dostarczonych co miesiąc dla naszych partnerów


Nasza misja

Każde wyzwanie przekładamy na rozwój

Nasze doświadczenie to kilka lat, w ciągu których zbudowaliśmy sieć portali i zapracowaliśmy na miano godnego zaufania partnera dla firm FinTechowych oraz naszych klientów. To jednak nie wszystko, ponieważ zamierzamy stać się kluczowym graczem w Polsce, Hiszpanii, Brazylii, Wietnamie oraz RPA jako pierwszy wybór użytkowników, poszukujących wsparcia w wyborze produktów finansowych.


Nasze marki

Nasze wartości staramy się przenosić między różnymi regionami i krajami, oferując innowacyjne produkty, profesjonalne doradztwo oraz szybkie rozwiązania finansowe.

Każda inicjatywa o szeroko zakrojonych planach, jak Finelf, musi mieć swoje centrum dowodzenia. W naszym przypadku jest to Czerwona Skarbonka, jedna z największych na polskim rynku porównywarek finansowych. Poza profesjonalnymi rankingami znajdują się na niej także materiały edukacyjne i poradnikowe.

Money24 to młodszy brat Czerwonej Skarbonki, czyli nowatorska i dynamiczna porównywarka usług i produktów finansowych. Znana jest w branży z klarownego i profesjonalnego informowania klientów o najciekawszych ofertach bankowych oraz pożyczkowych.


Sieć daje międzynarodowe możliwości, dlatego postanowiliśmy stworzyć hiszpańskojęzyczną porównywarkę pożyczek, prowadzoną przez native speakerów języka Cervantesa.

Gdy już dobrze poznaliśmy rynek na Półwyspie Iberyjskim, przyszedł czas na mocniejszą eksplorację kolejnych hiszpańskojęzycznych krajów. Meksyk to nasza pierwsza biznesowa przygoda poza granicami Europy.

Chwilowo.pl to prawdziwy weteran polskiej branży pożyczkowej, który zadebiutował już w 2013 roku. Zakupiliśmy ten portal, aby poprowadzić go w całkiem nowe strony. Chcemy z tej tradycyjnej porównywarki stworzyć zaawansowany projekt pod kątem technologicznym i contentowym.


Kontomierz.pl to aplikacja do zarządzania finansami osobistymi. Ta platforma w przejrzysty i intuicyjny sposób pokazuje, na co dokładnie wydajesz swoje pieniądze, podpowiada, gdzie szukać oszczędności i sugeruje najlepsze rozwiązania finansowe.


Celem kolejnego z naszych portali było skupienie się na osobach w trudniejszej sytuacji finansowej, aby dostarczyć im produkty dostosowane do ich aktualnej sytuacji. W ramach tej strony dzielimy się także sposobami na to, jak wyjść z zadłużenia.


Początek naszej zagranicznej ekspansji odbył się w dalekich rejonach świata, nie możemy jednak zapominać o naszych bliskich sąsiadach. Krediti24 to pierwszy krok na gościnnym wschodzie, porównywarka pożyczkowa, która zbiera wszystkie oferty dostępne na ukraińskim rynku.

Kariera

Dla pracowników jesteśmy partnerem i trampoliną do rozwoju. Zapewniamy im rozkwit kompetencji, wpływ na działanie firmy oraz komfortową atmosferę pracy.

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Wyślij do nas CV na adres kontakt@finelf.com z kilkoma zdaniami o sobie oraz zrealizowanymi projektami. Jeśli zobaczymy w Tobie potencjał i iskrę do działania, szybko się z Tobą skontaktujemy.


Kontakt

Możesz się z nami skontaktować, wysyłając nam wiadomość przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod numer: 882 454 482

KLAUZULA INFORMACYJNA
PRZECZYTAJ CAŁOŚĆ

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.) - dalej RODO informujemy, że:


1. Administratorem danych osobowych udostępnionych podczas korzystania z formularza kontaktowego na stronie internetowej https://finelf.com/ jest Finelf sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 116/3 (NIP: 725-21-82-843, REGON: 366591842)- dalej ADO.

2. ADO powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy za pomocą adresu e-mail: iod@finelf.com

3. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody, którą ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać. Podanie danych osobowych i kontaktowych jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia i przesłania odpowiedzi. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

4. Przetwarzanie podanych w treści formularza kontaktowego danych osobowych odbywa się w celu prowadzenia komunikacji i udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/a pytanie.

5. Pani/a dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania na mocy przepisów prawa lub przekazane do podmiotów, które przetwarzają dane osobowe w imieniu ADO, na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.

6. Pani/a dane osobowe nie będą przekazywane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

7. Pani/a dane osobowe przechowywane będą do czasu wyrażenia sprzeciwu lub ustania celów przetwarzania.

8. Posiada Pan/i prawo żądania od ADO dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania), a także prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania , a także prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, także złożenia sprzeciwu na przetwarzanie, jeżeli dalsze przetwarzanie nie jest niezbędne do wywiązania się przez ADO z obowiązku prawnego i nie występują inne nadrzędne prawne podstawy przetwarzania.

9. Wobec Pani/a nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez istotnego udziału człowieka), dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu.

10. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.


Współpraca

i Działalność Charytatywna


Jako odpowiedzialny biznes, jesteśmy członkami organizacji, które mają realny wpływ na kształtowanie otoczenia, w którym pracujemy. Wspieramy także bliskie nam inicjatywy charytatywne, w które wierzymy.


JESTEŚMY CZŁONKAMI ORGANIZACJI:WSPIERAMY FINANSOWO:O NAS

Naszą naturalną przestrzenią działania jest internet, w którym z otwartą głową stawiamy kolejne biznesowe kroki, nasłuchując wszelkich nowości z branż technologicznych i finansowych.


DANE KONTAKTOWE

Finelf.com SP. z o.o.

Armii Krajowej 116/3,

Sopot 81-824

kontakt@finelf.com

KONTAKT

882 454 482

kontakt@finelf.com

ddd

© Copyright finelf.com 2022