RELACJA [8 grudnia 2021]

Congreso Nacional de Crédito - nasz zagraniczny debiut

Pomiędzy 11 a 12 listopada odbył się w Madrycie Krajowy Kongres Kredytowy. Finelf coraz lepiej poczyna sobie na hiszpańskojęzycznym rynku, dlatego nie mogło nas zabraknąć w Teatrze Goi, aby zbadać, jak radzi sobie branża finansowa na Półwyspie Iberyjskim.

NEWS [26 listopada 2021]

Finelf przejmuje Kontomierz

20 października 2021 roku odbyła się finalizacja zakupu serwisu kontomierz.pl przez Finelf sp. z o.o. Sprzedającym była firma Kontomatik sp. z o.o. (kontomatik.com) zajmująca się rozwiązaniami technologicznymi opartymi o otwartą bankowość.

RELACJA [30 września 2021]

Technologiczne nadzieje w czasach legislacyjnej gorączki — relacja z II Kongresu Lendtech

23 września odbył się II Kongres Lendtech, który zgromadził ponad 250 uczestników z szeroko pojętej branży digital lending. Interesujące wystąpienia i debaty, gromkie brawa oraz odważne wizje rozwoju poszczególnych fintechów skutecznie przykryły poczucie środowiskowego zwątpienia, związanego z niepewną sytuacją legislacyjną.

O NAS

Naszą naturalną przestrzenią działania jest internet, w którym z otwartą głową stawiamy kolejne biznesowe kroki, nasłuchując wszelkich nowości z branż technologicznych i finansowych.


DANE KONTAKTOWE

FINELF SP. z o.o.

Armii Krajowej 116/3,

Sopot 81-824

kontakt@finelf.com

KONTAKT

882 454 482

kontakt@finelf.com

ddd

© Copyright finelf.com 2022