NEWS

Finelf przejmuje Kontomierz

26 listopada, 2021

20 października 2021 roku odbyła się finalizacja zakupu serwisu kontomierz.pl przez Finelf sp. z o.o. Sprzedającym była firma Kontomatik sp. z o.o. (kontomatik.com) zajmująca się rozwiązaniami technologicznymi opartymi o otwartą bankowość.

Serwis kontomierz.pl został założony w 2009 roku i jak pokazują badania, wciąż jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do zarządzania finansami osobistymi w Polsce. - Nasze plany na rozwój portalu to na samym początku odświeżenie wyglądu serwisu oraz stworzenie aplikacji na iOS i Android z pełnymi funkcjonalnościami wersji desktopowej. W kolejnym kroku skupimy się na rozwoju nowych funkcji serwisu, które pomogą użytkownikom w jeszcze lepszym zarządzaniu prywatnymi finansami i oszczędzaniu. Nie wykluczamy również rozwoju za granicą - mówi Stanisław Duda, prezes zarządu Finelf, (właściciel międzynarodowej grupy porównywarek internetowych, w Polsce m.in. Czerwona-Skarbonka.pl).

Powrót


Kornel Maliszewski

O NAS

Naszą naturalną przestrzenią działania jest internet, w którym z otwartą głową stawiamy kolejne biznesowe kroki, nasłuchując wszelkich nowości z branż technologicznych i finansowych.


DANE KONTAKTOWE

FINELF SP. z o.o.

Armii Krajowej 116/3,

Sopot 81-824

kontakt@finelf.com

KONTAKT

882 454 482

kontakt@finelf.com

ddd

© Copyright finelf.com 2022