Congreso Nacional de Credito 2021


Nasza polsko-hiszpańska reprezentacja Finelf po raz pierwszy pojawiła się na Krajowym Kongresie Kredytowym w Madrycie. Jest to nasz zagraniczny debiut, ale z dużym entuzjazmem angażujemy się w inicjatywy, które pobudzają nas do działania.

Wizyta na Ranczu Alpak


Ta impreza integracyjna była inna niż wszystkie. Bawiliśmy się na Ranczu Alpak i w miłych okolicznościach przyrody, polubiliśmy się z tymi puchatymi zwierzątkami – one chyba z nami też! Wspólne wyjazdy to dla nas ważne wydarzenie, a w ich organizację często zaangażowani są sami pracownicy.

Kongres LENDTECH 2021


W tym roku wrzesień upłynął nam pod znakiem Kongresu Lendtech, największej konferencji dla sektora lendtech & fintech w Polsce. Znaleźliśmy się w gronie 113 podmiotów umieszczonych na Mapie Lendtech.

Spływ kajakowy 2021


Poza obowiązkami, mamy też czas na małe firmowe przyjemności. Tego lata wybraliśmy się do Lipusza na spływ kajakowy, który zakończyliśmy wspólnymi śpiewami przy ognisku. Był czas na rywalizację, dobrą zabawę i pogawędki we własnym gronie.

Kaszëbë Runda 2021


W tym roku nasza kilkuosobowa drużyna Finelf łapała wiatr we włosy i po raz pierwszy wystartowała w maratonie rowerowym Kaszëbë. Jesteśmy dumni z wyników i już czekamy na kolejne edycje!

O NAS

Naszą naturalną przestrzenią działania jest internet, w którym z otwartą głową stawiamy kolejne biznesowe kroki, nasłuchując wszelkich nowości z branż technologicznych i finansowych.


DANE KONTAKTOWE

FINELF SP. z o.o.

Armii Krajowej 116/3,

Sopot 81-824

kontakt@finelf.com

KONTAKT

607 063 437

kontakt@finelf.com

ddd

© Copyright finelf.com 2021